Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #9403

    Postovani doktore,imam 22 god.,student sam i od pre mesec dana imam problem u vidu glavobolje u potiljacnom delu ali samo sa desne strane glave,u pocetku je bol bio jak,ali sada se javlja povremeno.Posto sam se uplasila radila sam rendgen glave 26.juna i skener 10.jula,radila sam analizu krvi i sve je bilo u redu,medjutim glavobolja nije prestala kao da mi je glava pod pritiskom, a par dana nakon odradjenog skenera pocele su vrtoglavice koje jos uvek traju tj.kao da mi je poremecena ravnoteza kada hodam.Molim Vas za savet kome da se obratim i da li to moze da bude nesto opasno posto sam zaista uplasena,unapred hvala!