Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #9388

    postovanje,zelela sam da pitam,da li su moje vrtoglavice ako mogu tako da kazem jer ih ne mogu definisati zbog toga sto imam razne promene poput konfuzija napetosti,ili se uspanicim kada dode do toga,i sva se preznojim od straha sta ce biti sa mnom jer gubim koncentraciju,imam 37 god.i dvoje dece,radila sam dopler krvnih sudova i sve je u redu,na vratnom delu imam spazam-grc,kod psihologa sam bila i pijem 1/4 rivotrila dva puta kao i zoloft od 50mg.jednu dnevno,kada to pijem meni je dobro,a kada sam prestala posto mora postepeno meni je bilo losije,interesuje me da li postoji nesto na bazi bilja u mom slucaju jer mi je zao sto ih pijem zbog zavisnosti ukoliko dolazi.hvala.

    Odgovoreno: 15. 08. 2008.
    • Postovana, tbl.Zoloft 50 1x1 je premala doza za neki ozbiljniji efekat, potrebno je da se uzima 1+1+0 sa eventualnim daljim povecanjem. Treba da uzimate tbl.Tanakan 3x1, tbl.Cardiopirin 100 1x1 za cirkulaciju, kod grca vratne muskulature tbl.Tetrazepam 1x1 a kod bola tbl.Rantudil forte 1x1 uz rehabilitacioni tretman vratne kicme. Pozdrav