Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #9377

    U novembru 2006.godine imao sam moždani udar. Posledice su bile slabija funkcija leve ruke i leve noge. Nakon toga sam još dva puta bio u dnevnoj bolnici Sveti Sava, jer sam imao slične simptome oduzetost leve strane tela, smetnje u govoru. To mi se ponovilo pre neki dan kada sm primljen u bolnicu sa pritiskom 100/60. Uradjen je CT i dijagnoza je bila da su uzrok jakoj glavobolji i delimičnoj oduzetosti leve ruke i leve noge sinusi. Sa tom dijagnozom sam otpušten na kućno lečenje. Meni i dalje nije dobro. Osećam malaksalost, glavobolju i pitam Vas sta bih još trebao da preduzmem. Tri puta sam radio MR.

    Odgovoreno: 14. 08. 2008.
    • Postovani, verujem da ste pogresno razumeli jer sinusi ne mogu biti uzrok slabosti levih ekstremiteta. Niste napisali kakav je bio MR koji ste radili tri puta. Da li ste radili dopler krvnih sudova vrata i EEG? Kakva vam je laboratorija? Da li vam je uvek nizak krvni pritisak? Javite se sa odgovorima a mozete i da prepisete otpusnu listu ili je skenirate. Pozdrav