Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #9351

    Postovani, molim vas odgovorite mi dali subjektivan osecaj mirisa paljevine koji je moja majka (63god) imala nakratko u dva navrata u toku ovog meseca, moze biti indikator nekog neuroloskog problema (mislim da sam negde procitao o tome, ali se ne secam konkretno) ? Inace nema zdravstvenih problema, pritisak dobar, biohemija isto... Hvala!