Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #9318

    Poštovanje, postaviću pitanje u ime moje rođake. Nisam siguran u koju oblast pripada, jer je nažalost, pitanje prilično uopšteno, pa bi mi od velike pomoći bile bar neke smernice, savet ili mišljenje. Rođaka ima 60 godina, i \"oseća\" neprekidno, 24 sata, zujanje u ušima, koje se povremeno pojačava ili utišava, i kaže da joj se čini da je nešto jače sa leve strane. Nema hipertenziju niti problema sa cirkulacijom. Od zdravstvenih problema ima cirozu jetre i probleme vezane sa tim obolenjem. Hvala unapred.