Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #9312

    neznam jesam li na pravu adresu ja imam tegobe vec duze vrijeme imam gusenje bol u grudi i stezanje na lijevu stranu i ispod lijeve ruke pud pazuha a pogotovo na vrucinu pa vas pita sto to moze bit i dali moze bit da su neke zlijezde upaljenje ili nasto drugo jer cim izadjem 5min na sunce mene odma steze i onda mi se strahovito znoje stopala i strasno su hladna i dlanovi se znoje i hladna kad padne mrak i temperatura padne mene je lakse puno i prekida se to znojenje samo sto stopala ostaju strasno hladna pa vas molim za odgovor i savjet uradio kardioloski pregled dobar uradio snimak pluca dobar i kompletnu krvnu sliku i ona dobra i hormone stitne dobra imam 31g hvala