Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #9274

    Imam cudne glavobolje,prvenstveno sam mislila da nijeeproblem sa sinusima,zbog sekreta ,ali na snimku sve je u u redu. Jako me zaboli glava,i oci me bole,zamagljen vid(bila sam kod ocnog lekara sve je u redu), to mi se javlja dva do tri puta mesecno,inace imam problem i spavanjem,ne nesanica,vec non stop mi se spava. Lekar me je posavetovao da proverim hormone za stitnu zlezdu i u redu je. Vozim biciklu,sport obozavam,ali te glavobolje i stalna potreba za snom me izbace iz koloseka... Molim vas za savet.Hvala.