Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #9243

    Postovani Doktore ,imam jedno pitanje trni mi potiljak glave lijeva strana pa sespusta bol u rame bila sam kod neurologa on misli da je nerv a prije sam imala druge simptome glavobolja sa nesvjesticom kao da sam pijana a glavu nesto pritisce onda to prestane i moram da legnem gubila sam kontrolu nad hodanjem to je bilo prje sad ne radila sam snimke CT i MRI uredni su zanima me od cega je to bilo moj doktor nezna ,tada sam radila u firmi gdje ima sprejovi zivim u Americi trenutno neradim i prestala je ta glavobolja sa nesvjesticom ali sada imam to trnjenje da li je nerv i sta da radim poz iz Amerike

    Odgovoreno: 12. 08. 2008.
    • Postovana, dijagnoza vam je Cervicobrachialgia. Sto znaci spondiloza vratne kicme, tj.okostavanje, pritiska na nerve koji inervisu ruku i daju vase tegobe. Ako niste, snimite rentgen vratne kicme i uradite dopler krvnih sudova vrata. Terapija kod bola tbl.Movalis 15mg 2x1, kod osecaja ukocenosti vrata, ramena i ruke tbl.Tetrazepam 1x1. Pozdrav