Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #9238

    da li ispravljena lordoza vrata moze da izazove zujanje u glavi,nestabilnost hoda ili ako postoji pritisak na krvne sudove usled spondiloze i da se javi i zamracenje vida kratkotrajno.hvala

    Odgovoreno: 12. 08. 2008.
    • Postovani prezimenjace, moze da izazove bas onako kako ste opisali i to je skolski primer. Kod nekog takva ista kicma ne izaziva tegobe a kod nekog i manje izrazeni deformitet kicme pravi velike probleme. Takve tegobe nikad nisu same. Uvek je pridodat povisen krvni pritisak ili iscrpljenost ili uticaj promaje ili promene vremena. Treba da prtoverite i vid. Uz rehabilitaciju vratne kicme preporucujem tbl.Cavinton 5mg 3x1 (posle jela), tbl.Aspirin protect 100 1x1 za cirkulaciju redovno a po potrebi kod bolova u vratu tbl.Rantudil forte 1x1, tbl.Tetrazepam 1x1 kod osecaja ukocenosti. Pozdrav