Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #9226

    Poštovani, u poslednjih 2 meseca patim od nesnosnih glavobolja,skoro da me svakog dana boli glava.Koje analize bi trebalo da uradim?

    Odgovoreno: 12. 08. 2008.
    • Postovana, opisite mi preciznije tegobe. Gde vas boli glava (tacno mesto), kakav je karakter bola pulsirajuci, stezuci, pritiskajuci, sevajuci i sl., u kojim okolnostima (promena vremena, stres, ciklus), da li prestaje na analgetike? Da li je vasa majka bolovala od glavobolja? Da li imate jos neke tegobe uz glavobolju tipa trnjenja, slabosti, vrtoglavice? Kakav vam je vid? Kakav vam je krvni pritisak? Da li ste anemicni? Javite se sa odgovorima. Pozdrav