Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #9126

    Postovani doktore,moj bratic je rodjen sa mozdanim krvarenjem,izvucen je na vakum.Sada je star 2 godine i 6.meseci,dijagnoza mu je bila :post encefalitis.Sve je bilo u redu do 16.meseca njegovog kada je prohodao,odjednom je prestao da prica reci koje je naucio,i da nas razume.Ne gleda nas vise u oci,ne rezonuje stvari koje mu pokazujemo,cici i mlatara rukama.Ide redovno u razvojno savetovaliste,ali te vezbe koje mu oni rade,ne zanimaju ga nikako.Isao je 1 posle rodjenja na ultra zvuk glave,nije imao nekakvih promena,ali mene,kao i njegove roditelje mnogo plasi njegovo stanje.On prepoznaje roditelje,mene kao tetku,ali nije vise onaj decak od ranije.Isao je prosle godine kod neurologa,i na eeg,pio je eftil i doktorica je rekla da je to posledica od porodjaja.Sada mu je neurolog dao da ide na magnetnu rezonancu pod anestezijom,ali mi ne mozemo da nadjemo gde ima drzavnih mag.rezonanci pod anestezijom da se rade tako maloj deci.Da li mozete da nam date Vas savet,gde da ga vodimo na dalje lecenje i gde ima rezonanci,da konacno znamo sta mu je.Unapred sam Vam zahvalna