Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #9111

    Poštovani doktore, zahvaljujem na brzini odgovora i Vašoj posvećenosti. Oduzela bih Vam još samo malo vremena. Upućena sam u princip dejstva alfa lipoinske kiseline, ali iskreno onih preparata koji su definisani kao dijetetski suplement i znam da se u nekim razvijenim zemljama preporučuju kod svih dijabetičara. Moje je pitanje da li kao lek Berlithion (mislim na tabletiranu terapiju) može da se koristi samo u strogo postavljenim indikacijama ili možemo da krenemo sa njim? (svesna sam da zvučim neozbiljno, ali mi smo do sada izgubili godinu dana da dođemo dovde šetajući od jednog do drugog lekara, a ako je bezazlen, ne bih da gubimo povoljne rezultate koje smo trenutno postigli već bi smo odmah krenuli sa njim). Takođe, da li se Beviplex može duže vremena uzimati bez posledica i ako može, da li može paralelno sa Berlithionom i da li ima efekta od toga? Izvinite i hvala!

    Odgovoreno: 10. 08. 2008.

Komentari na pitanje: #9111

    • Zasto kazete da beviplex posle duzeg vremena pocne da goji? Po kom mehanizmu?