Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #9101

    jedino sto osjetim prije te kratkotrajne glavobolje(ako to uopste mogu nazvati bol)je da mi je glava kao pod pritiskom(iako mi je onda pritisak normalan)desava se i kad sjednem....to se ponavlja jedno 3-4 puta mjesecno i poslije napada osjecam taj osjecaj malo duze vrijeme na glavi......sto se tice promjene vremena-tada se citav osjecam lose....klasicnih glavobolja imam svaki dan koje traju po pola sata ili sat nekad jace nekad slabije...ali mene interesuje ta kratka bol.alkohol ne pijem uopste jedino pusim....ne primjecujem da mi ista provocira taj oblik glavobolje...rendgen vratne kicme nisam radio ali za cudo kad sam umoran ili neispavan nekako me nista ne boli jedino mi se spava..... ja se najvise bojim da nije sta opasno i konkretno mozdanog udara. sto se tice starosti imam 24 god...hvala na odgovoru