Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #9100

    cini mi se da se ta bol u glavi (koja traje pola sekunde,mada mi se cini da i nije bol)javlja kad mi je glava teska ili kao da osjecam da je puna svega(mada mi je i tad pritisak normalan)nista je ne izazove,npr...naprezanje,pusenje...alkohol ne koristim uopste.... rentgen vratne kicme nisam radio.... hvala