Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #9084

    Poštovani doktote,Bolest je poćela prije nekih desetk godina,blagom apinjanjem stopala odnosno prstiju pri hodu imo sam više padova i imam problema saL4,L5 i odljnim djelom kičme star sam 57 godina po profesiji novinar,prvi simptomi prije 10 godina b iloisu bolno grćenje mišića noću koje je kasnije nstalo,a ljeva noga je postepeno tanjila.Prije nekih pet godina postaje mi hlladna peta ljeve noge,potom slabi zadnja tetiva na stopalu ljeve noge,azatim palac ljeve noge gubi čvrstinu.Nekih dvadesetak dana osječao sa bolove navećer u predjlu mišića doljnjeg dijela kičme,koji se kasnije sami prošli,ali mišići ljeve no€ge su i dalje slabili ,a najprije tetive i ezna tkiva koja ppoveziju zglobove koljena i stopala,koje e sve više padalo-Kasnije to se isto desilo sa desnom ngom,potom mišićima ljve ruke zatim desne te pojasnim,tako da sam ada u invalidskim kolicima-Prije četiri godine započeo sam sa lječenjem ali nije utvrđena dijagnozaradio sam sve pretrage krvi koja je dobra,MMR,EMN rentgen,ali niako do prave dijgnoze-Ona se kretala od Raka kosti prije 4 godine,zatim PAGET,uklještenja KIČME,ALSA ,te ovih dana na UKC Tuzla nova dijagnoza Spiralna distrofija Mišica.Nikakvih ljekova do sada pa vas molim mišljenje .Meni se čini da je kod mene neko viruno obolojenje koje e na vrijeme moglo nekoim inekcijama lječiti a vidio sam INTERNETUdosta sličnih pa Vas molil za mišljenje