Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #9004

    Poštovani, imam ovaj problem već godinu dana. Počelo je tako što sam osećala povremenu slabost u nogama. Kao da nemam snage,kao da mišići ne funkcionisu. Osećam noge,ali sam u tom trenutku nesigurna i strah me da uopšte koraknem napred. U to vreme imala sam problema na fakultetu i bila sam pod velikim stresom,mislila sam da ce proći čim sve sredim. Medjutim nastavilo se..otišla sam kod lekara koji mi je dao uput kod očnog (ponekad vidim duplu sliku,veoma retko),krv i štitna..i sve je bilo u redu. Odem kod neuropsihijatra i on konstatuje agorafobiju na osnovi dve rečenice. Da mi bromazepan 3 puta dnevno po jednu..počela sam da pijem,medjutim osećala sam se toliko tromo i neraspoloženo da sam odlučola da prestanem sa tim lekovima i pokušam da se sama opuštam i oslobodim stresa..Ali ipak nastavilo se..opet slabost ne samo u nogama već i u rukama,na stepenice se jedva penjem..užas..odem kod neurologa,on mi da sulpirid...i pijem to ali nikakvog poboljšanja...i trudim se,šetam,vozim bicikl,radim uvek nešto koliko mogu...Stanje mi se pogoršava pred menstruaciju. Za par dana imam zakazanu magnetnu rezonancu,pa cu konačno saznati šta je,nadam se da nije ništa strašno..tešim se..Ako možete, iz ovog navedenog teksta da mi odovorite šta mislite o čemu je reč..