Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #8837

    Moji simptomi bolesti su: vrtoglavica, mucnina, drhtavica, ukocenost i bol u vratnom delu(leva strana) i ubrzan rad srca... Posle posete vecine specijalista (svi pisu kao dijagnozu Vertigo, a nije samo to problem...) pijem propranolol 2*1, naproksen 1*1, tetrazepam 1*1, ginkoguard 1*1, vestibo 3*1 sam vec popila 30 dana, primam injekcije ohb12 (15 na drugi dan, a sad 12 jednom nedeljno)... Isla sam i na fizikalnu terapiju masaza i struja 10 tretmana... I sve to je krenulo u martu a sad je avgust a meni je skoro isto kao na pocetku... Sta da radim?

    Odgovoreno: 04. 08. 2008.
    • Postovana, uradite rentgen vratne kicme, dopler krvnih sudova vrata, MR mozga, laboratorija sa krvnom slikom. Terapija je odgovarajuca uz manje korekcije na dalje tbl.Rantudil forte 1x1, tbl.Tetrazepam 1x1, tbl.Tanakan 3x1, tbl.Cavinton 3x1, tbl.Cardiopirin 100 1x1. Javite se sa nalazima. Pozdrav