Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #8816

    Poštovani doktore, Neurolog je mojoj sestričini od 48 godina prepiso lek Zonegram jer ima česte napade. Gde može da se nabavi ovaj lek i koje su kontraindikacije, jer je od Kepre dobila urtikariju. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 04. 08. 2008.
    • Postovani, o kakvim napadima je rec? Postoji puno vrsta napada. Zonegram ne bi trebao da se daje kod angine pectoris, ishemijske bolesti srca. Koliko znam nema ga kod nas, eventualno ako neka apoteka nabavlja po narudzbini. Kod nas imate efikasne lekove, na pr.tbl.Imigran gde se 1 tableta uzima na pocetku napada. Pozdrav