Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #8802

    Operisana sam na Banjici pre skoro 2god.Za vreme operacije mi je skroz spalo stopalo.Lecena sam u Banji 87dana.Posle banje uradila samEMNG snimak sa ZAKLJUCKOM da nalaz ukazuje na obostranu radikalnu leziju L5 i S1 KOJA UKAZUJE NA PAREZU N.PERONEUS DEX.U poslednjih dva meseca ponovo ne osecam mali prst koji mi je i pocrveneo.Imam jake bolove i trnjenjeod malog prsta spoljna strana stopala,clanka pete pa skoro do kolena. Nocu mi trne listovi da imam take bolove da vristim dok mi neko od ukucana ne istrlja nogu.Molim vas pomozite mi ako nesto postoji sta da radim? Imam 40 god i ovo je pakao za mene .Unapred zahvalna .

    Odgovoreno: 03. 08. 2008.
    • Postovana, treba da uradite kontrolni MR LS kicme (ili CT kicme L4-L5, L5-S1) i EMNG. Do tada preporucujem terapiju amp.Movalis I i.m., amp.Dexason II i.m., amp.Ranisan I i.m., amp.Bensedin I i.m., amp.Beviplex I i.m., 5 dana jednom dnevno. Potom se javite. Potrudite se da ova snimanja uradite sto pre. Pozdrav