Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #8796

    Imam 27 godina i desilo mi se da mi utrne kompletna leva strana tela,jezik i da mi se krive usta takodje propraceno bledilom,drhtavicom i znojenjem.Posle deset minuta sam uzeo secer i vodu i smirio sam se.Dvadeset minuta kasnije sam se osecao kao da se nista nije desilo.Sta bi to moglo da bude s obzirom da nemam nijedan zdravstveni problem?