Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #8791

    Moj prijtelj vec cetiri meseca ne moze da hoda,moze ali uz neciju pomoc.iso je na detaljna ispitivanja u Nisu dva puta ali ne mogu da ustanove dijagnozu.Da li su rezultati likvora pouzdani,tu kazu da je sve u redu a uput za KBC ne zele da mu daju.Sta dalje,kazu da je sve u redu a njemu je sve gore.Hvala