Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #8778

    Poštovani, imam 17 godina. U poslednje vre,e često mi se dešava da kada ustanem (bilo iz sedećeg ili ležećeg položaja) zavrti mi se u glavi, stvori mi se mrak pred očima, a ponekad počnem i da se tresem (ali to je retko) Možete li mi reći čega bi to mogao da bude uzrok, i da li treba da vadim neke rezultate da snimam glavu? Unapred hvala!