Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #8770

    U likvoru pronadjene paralelno oligoklonalne IgG trake identicnog broja i inteziteta.U elektro forezi proteina pronadjena diskretna M komponenta . Imunofiksacija : potvrdjena IgG lambda. *Dijagnoze iz klinickog centra su Paraparesis spastica-G82.1 Radiculopathia L5-S1 bill pp.2. sin .c6 su depressivium F32.2 Osteoporosis. I Discopathia C5-C6. *Koristim hodalicu za setnju van kuce.Mozete li mi reci nesto vise o ovoj dijagnozi?

    Odgovoreno: 03. 08. 2008.
    • Postovana, po dijagnozama se radi o slabosti nogu usled verovatne discus hernie L5-S1, depresivnom sindromu, osteporozi (razredjivanje gustine kostiju) i oboljenju diska na vratnom petom i sestom prsljenu. Da li je radjen MR mozga? Da li imate problema sa mokrenjem? Da li postoji razlika u osecaju dodira na telu od nekog dela trupa pa na dole ka nogama ili jednostavno mi posaljite otpusnu listu. Pozdrav