Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #8713

    Postovani doktore, Vec 2,5 meseca osecam blagu nestabilnost (zanosenje) u glavi. Ono se povecava pri pokretima glave ili celog tela. Pritisak mi je obicno oko 60/ 90 vec nekih 5- 6 god. Bio sam kod ORL tamo su rekli da je sve u redu. Kod neurologa sam bio nekoliko puta, davali su mi nesto na bazi Ginka, Urutal i Tanakan, ali bez promene. Pre 3 meseca sam uzimao terapiju na heliko bakteriju. Zatim mi je nekih 10-tak dana srce nepravilno radilo, a zatim se samo normalizovalo a onda je krenulo ovo. Molim za misljenje i savet. Hvala