Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #8700

    postovani,krvna slika i pritisak su mi odlcini,EEG sam radio pre manje od godinu dana i sve je bilo u redu.Ne bih bas zeleo da idem na rengen ako nije neopohodan,jer sam radio spect miok1arda pa su mi rekli da godinu dana ne bi trebao da se izlazem zracenjima.A dioptrija mi je bas mala - 0.25 i - 0,5.