Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #8690

    Dijagnoza je: Polyradiculopathia L-4, Sl l.sin. Spondilosis deformans vertebrae lumbosacralis. Molim za kratko objasnjenje bolesti i savet sa prevenciju daljeg napredovanja? (da li jaca fizicka naprezanja, tipa teretana mogu biti korisna). Hvala, Pozdrav.

    Odgovoreno: 01. 08. 2008.
    • Postovani, radi se o okostavanju lumbosakralne kicme sa jos pridodatim discus herniama. Terapija je rehabilitacija uz lekove zavisno od tegoba tbl.Rantudil forte 1x1 kod bolova, tbl.Tetrazepam 1x1 kod osecaja ukocenosti. Izbegavajte dizanje tereta, izbegavajte susenje znoja na telu vec cesto presvlacenje i spavanje na sto tvrdjem krevetu. Pozdrav