Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #8675

    Postovani,imam 18 god.,Imao sam dosta dugo probleme sa zdravljem i resio sam ih.Srce sam kompletno ispitao i ono je uredu.Imam hiatus herniu.Ali mene muce druge tegobe,vec oko mesec dana imam cudne glavobolje.Pojacavaju se kad hodam,narocito kad se saginjem ili silazim niz stepenice.Boli me ceoni deo glave,pa ide ka slepocnicama,ali bol cesto nije lokalizovan na jednom mestu.Imam malu dioptriju i ne nosim naocare,cesto osecam neko trnjenje vilice,i zuba. Da li bi ste mogli da mi kazete sta to moze da bude?