Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #8658

    Imam 56 godina.Prosle godine mi je pocelo pucketanje u levom uhu. Tinitus, kako sam saznala.Imala sam pregled kod otorinolaringologa, a potom neurologa.Nakon jednog duzeg leta avionom pucketanje je prestalo samo od sebe, medjutim, nakon 3 meseca se vratilo. Danas se javlja svakodnevno sa povremenim prekidima. Odredjene zvucne frekvencije izazivaju izuzetno neprijatan osecaj i nesto kao vrtoglavicu.Postoji li nacin da ovo stanje prestane i da se vratim normalnom zivotu? Povremeno imam osecaj da cu izludeti. Pozdrav i puno hvala.