Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #8633

    Postovani vec sam vam pisala o svojoj povredi tj.povredila sam nervus ulnaris ostrim predmetom...Javljam vam se sa nalazom EMNG: EMG pregledom m.abductor digiti minimi i m.adductor policis-a registrovani su denervacioni potencijali svih oblika a narocito fibrilacija u umereno teskoj kolicini.AMP nisu registrovani u ispitivanim misicima.ENG pregledom nisu dobijene motorne ni senzitivne brzine provodjenja ispod nivoa lezije.EMNG nalaz u celini ukazuje na kompletan blok provodjenja nerva ispod nivoa lezije.