Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #8632

    Postovani javljam vam se sa nalazom EMNG! NALAZ LEKARA:EMG pregledom m.abductor digiti minimi i m.adductor policis-a registrovani su denervacioni potencijali svih oblika a narocito fibrilacija u umerenoj kolicini.AMP nisu registrovani u ispitanim misicima.ENG pregledom nisu dobijene motorne ni senzitivne brzine provodjena ispod nivoa lezije.EMNG nalaz u celini ukazuje na kompletan blok provodjenja nerva ispod nivoa lezije. Sta sledece da uradim?