Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #8594

    Boleme prsti leve idesne ruke, neke prsti ne mogu potpuno da savijem,imam 46 godina, okoštavanje leve strane - zglob ramena, koleno i skočni zglob.Ovi bolovi u prstima su se intevizirali zadnjih dana i baš su dosadni i oštri, baš mi prave probleme.Šta da radim ?

    Odgovoreno: 30. 07. 2008.
    • Postovana, Bolovi su rezultat okostavanja, tj.spondiloze vratne kicme. Treba da uradite ako vec niste rentgen vratne kicme, EMNG ruku a eventualno i pregled reumatologa. Do tada uzimajte tbl.Tetrazepam 1x1, tbl.Movalis 15mg 1do 2 tablete dnevno uz rehabilitacioni tretman. Javite se sa nalazima. Pozdrav

Komentari na pitanje: #8594

    • Postovavani strucnjaci, moje dete ne moze da ispravi palac ni na levoj ni na desnoj ruci, u zglobu. . . Ne boli ga i nije u upali. Pre dva meseca se desilo na jednom prstu, a od nedavno i na drugom. Nasa zabrinutost je velika zato sto doktori u subotici zasad nemaju odgovor. Hvala