Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #8582

    pozdrav doktore ,imam 30 god.i pre jedno 6 mjeseci imao sam saobracajnu nesrecu i od toga dana imam neke bolove u vratu narocito na desnoj strani,gde se sada javlja neka vrtoglavica i neka zamucenost ko da sam popio neko pivo. posetio sam lekara opste praksa i prepisao mi je voltaren forte,ali nema neko dejstvo.i dalje imam vrtoglavicu i neku ukucenost glave,pa sta Vi preporucujete i koje tablete treba da uzimam.pozdrav

    Odgovoreno: 30. 07. 2008.
    • Postovani, treba da uradite rentgenski snimak vratne kicme. Uzimajte tbl.Tetrazepam 1x1 za opustanje misica u tom delu vrata i tbl.Rantudil forte 1-2x1 (ili tbl.Movalis 15mg 1x1) za bolove, tbl.Tanakan 3x1 zbog vrtoglavice. Posle toga zavisno od nalaza Ro moze da usledi rehabilitacija vratnog dela kicme. Pozdrav