Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #8536

    Supruga boluje od MS-a, prije četiri godine je bila na programu sintetičkog interferona, na VM-a nije postignut nikakav rezultat , stanje se pogoršalo , trenutno je u invalidskim kolicima , pravi samo nekoliko koraka, poremećaj svinktera , stolica , grčenje desne noge i svi ostali klasučni simptomi .Pitanje: Da li ima neka nova proverena metoda u lečenju MS -a ?

    Odgovoreno: 30. 07. 2008.
    • Postovani, postoji nekoliko projekata u lecenju MS, ide se sa interferonom, pulsnom terapijom, Metotrexatom. Najbolje je da da nacin lecenja odredjuje lekar koji je prati. Mozete da konsultujete i lekare sa Instituta za neurologiju (Dr Jelena Drulovic). Svaki nacin lecenja se zasnica na usporavanju napredovanja bolesti, izlecenje se iskljucuje. Pozdrav