Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #8488

    postovanje, prijatelj mi boluje od hepatita c. prilikom i nakon lecenja interferonskom terapijom imao krize svesti. 7 meseci vec na terapiji lamal i bromazepam. koliki su izgledi da se krize svesti ponove, sada, kada mu je atl 631, a gt 377

    Odgovoreno: 02. 08. 2008.
    • Postovana, moguce je ponavljanje kriza svesti. Preporucio bih da umesto tbl.Lamal idu tbl.Lamictal u istoj dozi. Treba da uradi EEG. Javite se sa nalazom i napisite u kojoj dozi je primao Lamal, koliko je imao kriza svesti i kakvih su karakteristika (pracene grcevima ekstremiteta, ugrizom, umokravanjem i sl.). Pozdrav