Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #8476

    Postovani doktore,zahvaljujem se na brzom odgovoru...ali moram da vam postavim jos koje pitanje u vezi vaseg odgovora da su moji problemi vezani za spondilozu....Danas sam uradio snimak vratnog dela kicme na rentgenu u bolnickom centru u K.Mitrovici...i nakon toga otisao na pregled kod nurologa , ortopeda i oftalmologa...ortoped mi je konstantovoa da nema nekih znacajnijih promena na prsljanovima sto bi ukazivalo na spondilozu...oftalmoloski nalaz je ok...ali me je na odeljenju za neurologiju i psihijatriju pregledao nuropsihijatar jer neurologa nije billo, i propisao nekakav Maprotilin i Tetrazapam ...od jednog svog prijatelja, inace spec. interne medicine sazno sam da je taj Maproptilin antidepresivni lek i da ne bi trbalo da ga uzimam jer ne patim ni od kakve depresije , uzgred da pomenem da se i farmacutkinja zacudila zasto sam dobio takav lek... Trenutno sam potpuno zbunjem i verujte ne znam sta da radim niti kome da se obratim...da li je mozda potrebno otici na skener ili magnetniu rezonancu negde u Srbiji???... molim za savet, sta sada i gde??? Hvala jos jednom???