Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #8445

    Poštovani doktore Vukašinoviću . Šaljem Vam nalaz u skraćenoj verziji. Molim Vas za mišljenje. Sužen i.v. prostora C5- C6 sa sniženim signalom i.v. diska u T2W sekvenciji. U nivou C4-C5 , POSTOJI PROTRUZIJA DELA DISKA U DESNI DEO SPINALNOG KANALA SA KOMPROMITAVNJEM lumena intervertebralnog otvora .Ujedno vrši kompresiju dela kičmene moždine. U nivou C6-C7 postojimanja dorzomedijalan protruzija dela diska u spinalni kanal. Doktor mi preporućuje SSEP. Rečeno mi je sa više strana da ni slučajno ne radim SSEP jer je navodno rizičan pregled. Da li je to tačno ? I koliko je bolan pregled ? Unapred se zahvaljujem . Aleksandra