Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #8420

    imala samupalu ligamenta l6 bolove preko polovine kicme nisam mogla vayduh da udahnem.nemogu da sedim ni da stojim u mestu primala sam inekcije diklofenak i tablete tetryepan.\iganje u tom delu [to me je bolelo prestalo je ali i dale je prisutan blagi bol koji mi smeta i stvara nervoyu.koristila sam fiyikalnu terapiju i banju ali sve gore.snimala sam prvi out ki'mu videlo se uhva'en ligament iyme]u pr[slena na slede'em snimku nema nista a sve isto blagi bolovii dalje ne mogu da sedimi da stojim u mestu od 5minuta. unapred hvala.