Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #8413

    Postovani doktore,imam tegobe koje me nezabrinjavaju ali bih voleo da znam,zbog cega ih imam.Imam 18 god. isao sam u teretanu dosta dugo,pre teretane sam 7 god trenirao kosarku.Desava mi se da pri dubokom udahu nesto kvrcne,nekad osecam kao da krud kvrcnu a nekad kicma.To mi se desava godinama, ali sada je postalo ucestalo,a napr. kad lezim na 10-20 udaha imam jedno krckanje.Sta bi to moglo da bude.Zaboravio sam da vam kazem da sam nekoliko meseci intezivno sparingovao sa drugarima,i da sam prilikom sparinga dobijao udarce u grudnu kost.

    Odgovoreno: 27. 07. 2008.
    • Postovani, ako osim krckanja ne osecate druge tegobe u smislu trnjenja i bolova onda to ne predstavlja problem sem zvucne neprijatnosti. To se desava kod sportista usled duzevremenog naprezanja kostiju i zglobova. Ako imate pprobleme u smislu bolova i trnjenja onda se javite da bih vam predlozio dalji dijagnosticki tretman. Pozdrav