Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #8370

    Postovani doktore,pre 7 meseca ,moj otac imao je mozdani udar.Oporavio se,sada je dobro.Hoda ,samo jos sa desnom rukom je slabije.Njegov problem sada je sto jos od 3 meseca nakon udara pa do sada periodicno javljaju mu se grcevi u desnoj ruci i nozi (ponekad prilikom dopira)koji traju nekoliko minuta pa nestaju i tako povise puta u teku dana.Njega interesuje dali ima neka terapija da to namali ili nekako ukloni.I dali ce trajati to zauvek??Unapred zahvalan.