Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #8365

    imam nesvjestice vec 3 godine osjecam strah i nelagodu kad se nadjem na mjestu gdje ima puno ljudi izmedju ostalog imam i spondilozu vrata pijem ksalol 3 godine i isto se osjecam gotovo da nikud ne idem sama jer mi je lose jako mozete li mi preporuciti sta da radim i jeli to sve posledica psihe ili bih trebala jos pregleda uradi.unaprijed hvala!