Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #8319

    molim vas da mi odgovorite postoji li neki efikasniji lek od trentala za perifernu cirkulaciju. Dijagnoza je Mb Burger i cini mi se da ovaj lek nije efikasan

    Odgovoreno: 27. 07. 2008.
    • Postovana, Trental je najbolji za perifernu cirkulaciju, imate ga u drazejama od 400mg i od 600mg, uzimaju se po jedna posle jela (dorucak i vecera). S obzirom na prirodu oboljenja rezultati su spori i potrebno je vreme da budu vidljivi. Ako ne pomogne Trental pokusajte sa tbl.Redizork 4,5mg 2x1/2. Ovo je savet sa neuroloske strane mada je pitanje drugom postavljeno. Pozdrav