Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #8299

    Nemama nikakve druge simptome vezane za MS,nego sam se zabrinula jer sam negde procitala kako se te musice normalno javljaju sa starenjem a ja imam 24 godine i taj problem mi se javlja vec izvesno duze vreme a nemam problema sa vidom.Inace sam dosta opterecena bolestima ,narocito MS-om pa mi je zbog toga palo na pamet da bi ovaj problem mogao biti povezan s tim.

    Odgovoreno: 24. 07. 2008.
    • Postovana, zaboravite na bolesti za sada, gledajte na zivot sa vedrije strane. Priznajem, nije lako videti svakodnevno mlade ljude oko sebe bolesne, MS se sve vise dijagnostikuje, ni za vas, a pogotovu nas lekare. Rekao sam vam letece musice se cesto javljaju u opisanim situacijama a prisutne su i kod stanja napetosti (prakticno ne kod MS). Pozdrav