Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #8268

    postovani,da li postoji uspesan lek ili neka druga terapija za FRIEDREICH ATAXIA

    Odgovoreno: 24. 07. 2008.
    • Postovana, verujem da vam je o bolesti sve jasno. Radi se o naslednom oboljenju. Samim tim jedini efikasni lek bi bio u okviru genetske terapije a to jos uvek nije, nazalost, zazivelo. Za sada se lece samo propratne tegobe ili eventualne komplikacije sa simptomatskom terapijom. Bitna je i fizikalna terapija. Pozdrav