Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #8260

    da li pojava linija u vidnom polju,tzv.letecih musica moze da ukaze na multiplu sklerozu? cesto mi se javljaju pri dnevnoj svetlosti,ili kad gledam u monitor ili belu povrsinu.bila sam kod oftalmologa i sto se tice ociju sve je u redu. Hvala unapred!

    Odgovoreno: 23. 07. 2008.
    • Postovani/a, taman posla, onda bismo svi mi imali MS. Zbog cega vam je bas dijagnoza MS pala na pamet? Da li postoje jos neke tegobe kod vas? Da bi se postavila dijagnoza MS moraju da se ispune strogi klinicki i dijagnosticki kriterijumi. Sto se tice letecih musica u vidnom polju one se javljaju kao propratna pojava kod raznih stanja i nije zabrinjavajuce, pogotovo se cesto javlja u opisanim situacijama (gledanje u belo, monitor ili u sunce). Ako ima jos nejasnoca javite se. Pozdrav