Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #8145

    Postovani dr.! zahvaljujem se na vasem odgovoru,a pitali ste me za tegobe,cesto mi dolazi jak bol u glavu na lijevu stranu vise lijevog oka,znaci lijevi dio cela,i tad ne mogu da se gotov ni pomaknem od jacine bolova,samo kad popijem tabletu caffetin i odspavam jedan sat,bolovi prodju,na nalazu pise CT nalaz odgovara tackastim ishemicnim zaristima u lijevom parijetalnom lobusu.i ja jos osjecam smalaksalost i tegobu u zelucu pa cesto mi dodje mrak pred oci i nekad padnem u nesvijest. u nesvijesti budem oko 5 sekundi bez trzaja ili kakvih drugih promjena,vec samo sto mi dodje mucnina neka u zelucu i pozli mi. od cega je sve doslo jos mi ljekari ne mogu da ustanove,pa trazim vase misljenje.HVALA