Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #8099

    Nisam siguran da li postavljam pitanje na pravom mjestu , ali se nadam da ćete mi dati adekvatan odgovor obzirom na stručnost koju posjedujete. Naime, moja dijagnoza je cervalis uncartrthrosis cervicalis , hypolordosis cervicalis , thoracalis , neuralgio intercostalis , i nakon takvog dijagnostifikovanja od strane ljekara fizijatra mi je određena fizikalna terapija koja u principu pokazuje pobošljšanja osim što i dalje imam bol u dijelu koji predstavlja mjesto između rebara , a na samom dnu istih , koji mi liči na neku "hrskavicu " , i taj bol se gotovo uvijek manifestuje na dodir , a ponekad se i sam javlja nekad jače a nekad slabije. Interesuje me o čemu se radi i da li to ima veze sa dijagnozama koje su mi uspostavljene ili je riječ o nečem drugom ( možda želudac mada od potencijalnih simptoma gastritisa imam samo problema sa probavom ) , pa u tom slučaju kojem ljekaru da se javim.

    Odgovoreno: 20. 07. 2008.
    • Dijagnoze koje ste naveli opravdavaju simptome koje ste naveli. Niste mi rekli da li imate neke promene u smislu crvenila ili bubuljica u delu izmedju rebara gde imate bolove! Imate krivu kicmu sa okostavanjima u vratnom i grudnom delu kicme sto pritiskom na nervne strukture dovodi do bolova. Uz fizikalnu terapiju preporucujem tbl.Rantudil forte 1 do 2 tbl. dnevno (ne ostecuju zeludac), tbl.Tetrazepam 1x1. Pozdrav