Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #8035

    Da li smem da pijem lek Stugeron forte radi zujanja u uhu iako pijem Cortiazem retard po pola tablete ujutru i navece zbog visokog krvnog pritiska?Javite mi molim Vas

    Odgovoreno: 20. 07. 2008.
    • Naravno da smete da pijete tbl.Stugeron F 2x1. Kao i kod svih lekova koji uticu na krvni pritisak potrebno je redovno merenje krvnog pritiska. Ako se bojite njega, na pritisak ne uticu tbl.Cavinton 5mg 3x1 (posle jela). Ovo je isto pitanje kao i isti odgovor po treci put a ne navodite koje su vase tegobe i zbog cega vam je preporucen. Pozdrav

Komentari na pitanje: #8035

    • Jovanceva biljana 18. 12. 2011.

      Zuenje vo uvo-nizok pritisok vrtoglavica magnetna rezonanca vo red, rengen na vratna kicma vo red, krv vo red pijam gingo biloba vrtoglavicata e podobro, no zuenjeto vo uvo smeta mnogu. Ve molam za terapija za tinitis pozdrav od makedonija