Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #8010

    Pozdrav, imam 31 godinu, i otkrila sam da moj ujak i majka imaju epilepsiju, koju ujak krije a majka je preminula, doktori su nam rekli da je imala epileptični napad što smo mi odbili da poverujemo ali vremenom smo ukapirali da su usled izostanka napada i konkretnih simptoma, to vešto prikrivali. Zanima me gde mogu da proverim i na koji način, iako nemam napade ni simptome, dali sam nosioc naslednog gena.(zapravo dva puta sam u snu osetila struju, trnjenje i oduzetost, u 10 i 29 godini, ako to ima veze sa epilepsijom.) Hvala na odgovoru.