Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #7934

    Postovani, pre pola godine sam prezivela veliki stres, gubitak voljene osobe, nakon cega sam se naglo ugojila 20-ak kilograma, sto je dovelo do povisenog krvnog pritiska (140 sa 90), blagog porasta holesterola i triglicerida (vrlo malo 1,7 sto je po ovoj laboratoriji u kojoj sam radila analizu krvi, granica). Imunitet mi je opao i postala sam podlozna svim infekcijama i virusima. Tako sam imala pre tri meseca intezivnu upalu oba uha, koja sam zalecila kapima i antibioticima. Medjutim, danas mi se javila zabrinjavajuca bol u desnoj slepoocnici. Neko mi je rekao da posle upale uha mogu jos izvesno vreme da osecam bolove pri promeni vremena ili ukoliko sedim na promaji. Na poslu sedim tik ispod klima uredjaja, koji mi duva tacno na tu desnu stranu. Da li bi to mogao da bude uzrok bola? Klima mi nije prijala ni kada sam bila potpuno zdrava. Do oktobra mi je prepisana mala doza Zorkaptila svako jutro i vece (5 mg), pritisak retko kad i merim zbog psiholoskog pritiska, ali osetim da sam dobro, uvek pri visokom pritisku osecam jako zujanje u usima, vrucinu, , a to se odavno nije javilo, tako da mislim da bol u slepoocnici nije povezan sa tim. Od analiza sam uradila kompletnu krvnu sliku, sve je u redu, sem tog holesterola i triglicerida. Radila sam EKG i test opterecenja i sve je u najboljem redu, ako izuzmem nedostatak kondicije zbog kog sam prekinula test nakon 7 min :) Nikad nisam bolovala ni od cega, pa se ne stalazim u tim vodama i uhvati me panika cim osetim neke promene u organizmu. Hvala Vam na posvecenom vremenu!