Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #7789

    Izazivac meningitisa koji vlada u crnoj gori je ECHO6.Molim vas recite mi da li se ovaj virus prenosi kaplicnom infekciojom ili samo prljavim rukama?DA li moze da se prenese i morskom vodom?Koliki je rizik za bebu?

    Odgovoreno: 15. 07. 2008.
    • Postovana, to je vrlo cesto pitanje ovog leta. Prenosi se kapljicnim putem i prljavim rukama. Morskom vodom teze. Odluka je na vama ali je po meni mali rizik s obzirom da mozete da kupujete vodu ili prokuvavate a pazite je kao sto je do sada pazili. Izbegavajte da beba bude na vecim skupovima u zatvorenom prostoru. Pozdrav